Nakon “Veselog petka” DJ-a Saše Šoštarića, u klubu DrinX slijedi još veselija subota. 23 svibnja “Gradska predigra” predstavlja “House of Bubbles“, programsku poslasticu uz posebnog gosta, DJ-a Claudia Madirazzu, na kojoj će DrinX postati kuća mjehurića i brazilskih koktela. Gostima
Opširnije