Gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić poziva sugrađane s ljubimcima i prijateljima, da u nedjelju, 4. listopada dođu na Bundek, na Vege Piknik što ga Grad u suradnji s partnerima organizira u povodu Međunarodnog dana zaštite životinja. Uz lepezu edukativnih, kulturnih
Opširnije