U povodu odlaska u misiju u Santa Cruz u Boliviji, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić primio je, u srijedu 13. siječnja, u Gradskoj upravi fra Ivicu Vrbića, franjevca kapucina, koji je u Župi svetog Leopolda Mandića u zagrebačkom naselju Dubrava
Opširnije