Ključevi grada Samobora završili su u petak, 29. siječnja, u rukama nove fašničke vlasti i tako je uspješno po 190. put zaživjela Slobodna Fašnička Republika Samobor! Gradonačelnik Krešo Beljak još je jednom kapitulirao pred argumentima fašničkog puka predvođenog Princom Fašnikom,
Opširnije