Na poziv rektora Sveučilišta u Zagrebu Alekse Bjeliša, u nedjelju, 28. rujna, u 14,00 sati, u Botaničkom vrtu, Trg Marka Marulića 9A, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić prisustvovat će Sveučilišnoj vrtnoj zabavi kojom se tradicionalno obilježava početak nove, 346. po
Opširnije