U ponedjeljak, 29. veljače, u 11,00 sati, u kazalištu Kerempuh, Prolaz Fadila Hadžića 7, pročelnik Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport Ivica Lovrić otvorit će 25. smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2016. koja se, već tradicionalno, održava pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba Milana Bandića.
Od 29. veljače do 3. ožujka na Smotri će se predstaviti više od 1000 učenika, u pratnji svojih učitelja – mentora, s književnim i novinarskim uratcima, pojedinačnim i grupnim scenskim nastupima, ali i sudjelovati na okruglim stolovima.
LiDraNo 2016. će se osim u Kerempuhu održavati i u kazalištu Vidra te u OŠ Josipa Jurja Strossmayera, OŠ Antuna Gustava Matoša i Prirodoslovnoj školi Vladimira Preloga, a izložba 38 školskih listova u Hrvatskom školskom muzeju.T
Najnovije vijesti
-
PRISJEĆANJE
ZABORAVLJENA ODLUKA O PRIPAJANJU SRBIJI
-
GLAVNE TEME
KORUGA: NADAHNUTI MAREVCI I KLARIĆ SA ZBOROM HRT-a U CRKVI SVETOG BLAŽA
-
GLAVNE TEME
UNCA ZLATA NARASLA NA 3200 DOLARA
-
AKTUALNI KOMENTAR
PAVKOVIĆ: JOVANKA HRVATIMA ZA USKRS
-
INFO BIRO
MARO JOVIĆ POBJEDNIK NATJEČAJA ZA PRIČU O TUĐMANU
-
AKTUALNI KOMENTAR
KRSNIK: NIJE PUČKA NEGO SRPSKA PRAVOBRANITELJICA
3 komentara
Uskoči u raspravušto reklamirate tog lovrića? on je najveći druker uskoka protiv bandića u slučaju agram!