U povodu večerašnje pobjede naših košarkaša na Eurobasketu 2015. gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je igračima, trenerima i stručnom vodstvu, čestitku u kojoj, među ostalim, stoji: “Od srca vam čestitam na velikoj i važnoj pobjedi, na izvrsnoj košarkaškoj predstavi
Opširnije