U povodu smrti dr. Marka Veselice, velikog čovjeka, političara, ekonomista, domoljuba gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je obitelji telegram sućuti u kojem, između ostalog, stoji: Svojim djelovanjem, ustrajnim promicanjem ideje o samostalnosti Hrvatske, promicanjem ideja slobode, demokracije
Opširnije