![]()
U povodu osvajanje zlatne medalje na Svjetskom veteranskom prvenstvu u Ateni, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je čestitku svjetskom prvaku Zdravku Pekeču, članu zagrebačkog hrvačkog kluba Lika. U brzojavu, između ostaloga, stoji:
U ime Grada Zagreba i svoje osobno, iskreno ti čestitam na odličnom nastupu i osvajanju nove medalje u Ateni. Iznimno nas veseli nastavak sjajnih rezultata, a posebno ovaj kojim si svojoj impresivnoj kolekciji pridodao još jedno odličje.
Želim ti još puno sreće i uspjeha u daljnjoj karijeri i još mnogo postolja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Sretno!T
Najnovije vijesti
-
GLAVNE TEME
VARAŽDIN NAM JE NAPUNIO SRCA, PLJESAK NAKON UTAKMICE NOSIMO SA SOBOM U AMERIKU
-
INFO BIRO
DANKO IVŠINOVIĆ UZ KAFKU, HAŠEKA, ČAPEKA I KUNDERU
-
GLAVNE TEME
UMJESTO DA BUDE PROCESUIRAN SAVO ŠTRBAC NAGRAĐEN HRVATSKOM MIROVINOM
-
INFO BIRO
ŠTO KUPITI HRVATSKO?
-
SPORTSKI ŽIVOT
SRETNO VATRENI, D.D. BELJO ĆE VAM JAKO USFALITI
-
INFO BIRO
PAPA NAVIJA ZA REAL
