U povodu osvajanja brončane medalje na Europskom rukometnom prvenstvu, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je čestitku igračima, izborniku i stručnom stožeru te vodstvu Hrvatskog rukometnog saveza:
Bravo Kauboji!
Čestitam vam na velikoj pobjedi, na europskoj bronci i izravnom plasmanu na Svjetsko prvenstvo!
Današnjom sjajnom igrom priuštili ste nam novo, veliko slavlje, a vaše znanje, zalaganje i zajedništvo, uz mladost i talent koji vas krase, oduševili su nas već nekoliko puta na ovom Prvenstvu, a sve to, još jednom, pokazali ste i danas.
Potvrdili ste da je stvorena nova pobjednička generacija hrvatskog rukometa koja posjeduje sve one kvalitete koje krase velike momčadi svjetskog sporta.
Čestitam vam na tome i želim vam sreću na Olimpijskim igrama u Riju ove godine, a mi ćemo, kao i inače, biti vaši najvatreniji navijači.
Vidimo se u Zagrebu! T
Najnovije vijesti
-
INFO BIRO
PAPA NAVIJA ZA REAL
-
PRIČA
NAKON KONCERTA „SREBRNIH KRILA“ ’80. U KOPRIVNICI TRAŽIO SE POVRAT NOVCA
-
INFO BIRO
U ZAGREBU PRODUŽENO RADNO VRIJEME KAFIĆA I RESTORANA
-
INFO BIRO
PREMINULA SUPRUGA HALIDA BEŠLIĆA
-
GLAVNE TEME
ČOVJEK KOJI JE PREDVIDIO POSLJEDNJA TRI PRVAKA PROGNOZIRA U FINALU NIZOZEMSKU I PORTUGAL
-
KULTURNI ŽIVOT
SLOJEVIT, PITAK I IZNAD SVEGA ZABAVAN ROMAN

