
Gradonačelnik Dubrovnika, Andro Vlahušić pokrenuo je inicijativu o besplatnoj vožnji Libertasovim autobusima u vrijeme novogodišnjih blagdana, i to od i prema povijesnoj jezgri Grada, do 10. siječnja 2016. godine, u vremenu od 17 sati do posljednje vožnje u rasporedu.
Navedena inicijativa i najnoviji Vlahušićev potez pokrenula je niz reakcija u javnosti Grada Dubrovnika, nazivajući aktualnog gradonačelnika pionirom populizma, naročito na okolnost prepisivanja tuđe domaće zadaće budući je spomenuta inicijativa već viđena kako u Hrvatskoj tako i u drugim gradovima EU.T
Najnovije vijesti
-
GLAVNE TEME
VARAŽDIN NAM JE NAPUNIO SRCA, PLJESAK NAKON UTAKMICE NOSIMO SA SOBOM U AMERIKU
-
INFO BIRO
DANKO IVŠINOVIĆ UZ KAFKU, HAŠEKA, ČAPEKA I KUNDERU
-
PRIČA
UMJESTO DA BUDE PROCESUIRAN SAVO ŠTRBAC NAGRAĐEN HRVATSKOM MIROVINOM
-
INFO BIRO
ŠTO KUPITI HRVATSKO?
-
SPORTSKI ŽIVOT
SRETNO VATRENI, D.D. BELJO ĆE VAM JAKO USFALITI
-
INFO BIRO
PAPA NAVIJA ZA REAL
