Na zgradi u Ulici Derviša Numića, u sarajevskom naselju Grbavica, već nekoliko dana stoji ispisan uvredljiv grafit “Srbe na vrbe”.
Zgrada je u Sarajevu poznata kao jedna od elitnijih, jer su u njoj stanovi bivših najviših oficira takozvane Armije BiH, a stanove u njoj koriste i neke od institucija BiH za smeštaj visokih zvaničnika.
Zgrada se nalazi u ulici koja povezuje Sarajevo sa Istočnim Sarajevom i kojom svakodnevno na posao i sa posla prolaze Srbi iz Istočnog Sarajeva koji rade u zajedničkim institucijama BiH u Sarajevu.
IZVOR:www.alo.rs/www.cafe.baT
Najnovije vijesti
-
PRENOSIMO
FUCHSOV „VODIČ“ JE TRULI KUPUS I VLADA SE TREBA ISPRIČATI PROZVANIMA
-
INFO BIRO
STANIŠIĆ TRČI 35,9 km/h
-
GLAVNE TEME
POTPUNI IZOSTANAK EMPATIJE, NIKAD NISU ORGANIZIRALI HUMANITARNU PRIREDBU ZA RATNE STRADALNIKE
-
GLAVNE TEME
OD SRCA SRCU PREMA BRANITELJIMA PODRAVKA SE NIJE PONIJELA
-
AKTUALNI KOMENTAR
PAVKOVIĆ: PUPOVAC JE NAJZAŠTIČENIJI I NAJIZDAŠNIJE FINANCIRANI POLITIČAR
-
GLAVNE TEME
BURAN PRED ŽIVOT MOJE PJESME „VUČIĆU, KUČIĆU“

