U srijedu, 3. veljače 2016. je za “brončanog” rukometaša Luku Cindrića, organiziran prigodan doček u Ogulinu čime je odano priznanje za medalju koju su naši rukometaši osvojili na prvenstvu Europe u Poljskoj.
U maloj dvorani Gradske vijećnice, gradonačelik Jure Turković sa svojim zamjenicima i predstavnicima Športske zajednice Grada, za Luku i njegove roditelje upriličio je skroman ali topao prijem. Pozdravio je Luku čestitavši mu na uspjehu, koji sve Ogulince čini ponosnim. Pri tome je reprezentativcu uručio poklone Grada a Luka je njemu darovao dres sa svojim imenom i brojem 33. U ugodnom druženju, Luka je govorio o prvenstvu Europe, o zajedništvu i vrlo dobroj atmosferi u reprezentaciji, te o svojim budućim planovima.T
Najnovije vijesti
-
KULTURNI ŽIVOT
NIJE TI OVO ĆAĆINO
-
INFO BIRO
FESTIVAL „U KORAK S POEZIJOM“
-
GLAVNE TEME
PAVKOVIĆ: SVJESNO I NAMJERNO S PARTIZANSKIM PJESMAMA PRODUBLJUJE SE IDEOLOŠKI RAZDOR
-
INFO BIRO
IBRAHIMOVIĆ NAVIJA ZA HRVATSKU
-
GLAVNE TEME
ŠEST KNJIŽEVNIH VERTIKALA O HRVATSKOJ DANAS
-
INFO BIRO
ELON MUSK PRVI BILIJUNAŠ U POVIJESTI

