U srijedu, 3. veljače 2016. je za “brončanog” rukometaša Luku Cindrića, organiziran prigodan doček u Ogulinu čime je odano priznanje za medalju koju su naši rukometaši osvojili na prvenstvu Europe u Poljskoj.
U maloj dvorani Gradske vijećnice, gradonačelik Jure Turković sa svojim zamjenicima i predstavnicima Športske zajednice Grada, za Luku i njegove roditelje upriličio je skroman ali topao prijem. Pozdravio je Luku čestitavši mu na uspjehu, koji sve Ogulince čini ponosnim. Pri tome je reprezentativcu uručio poklone Grada a Luka je njemu darovao dres sa svojim imenom i brojem 33. U ugodnom druženju, Luka je govorio o prvenstvu Europe, o zajedništvu i vrlo dobroj atmosferi u reprezentaciji, te o svojim budućim planovima.T
Najnovije vijesti
-
INFO BIRO
NOVA NAVIJAČKA PJESMA „POBJEDA U VENAMA“
-
INFO BIRO
VEČERI NA GRIČU
-
INFO BIRO
„KAKO JE POČEO RAT NA MOM OTOKU“ ZATVARA PULU
-
GLAVNE TEME
AKO UKRADETE MILIJUNE DOBIT ĆETE MEDIJSKI PROSTOR I MIRNU STAROST
-
GLAVNE TEME
OČITOVANJE O NEUTEMELJENOM POVEZIVANJU MOJEGA RADA S PORICANJEM HOLOKAUSTA
-
AKTUALNI KOMENTAR
RASPRAVE O ŽELJKU KOMŠIĆU BIT ĆE SVE GLASNIJE

