Na poziv učenika i učitelja Osnovne škole Gračani, u srijedu 19. listopada, u 19,00 sati, u dvorani OŠ Gračani, Gračani 4a, zagrebački gradonačelnik Milan Bandić prisustvovao je glazbenoj večeri Miroslav Škoro i prijatelji. Koncert se održao s ciljem razvijanja
Opširnije