
U okviru turneje po Srbiji na kojoj predstavljaju novi album “Mostovi”, objavljen u junu, Darko Rundek i njegov “Kargo trio” prvi put će se predstaviti kraljevačkoj publici. Koncert će biti održan 27. novembra u sali Poslovnog centra “Melos”, a posle nastupa u gradu na Ibru, slede i svirke u Kruševcu, Zrenjaninu, Beogradu i Novom Sadu.
– Dobri ljudi, dragi ljudi, čini se da volite “Mostove”. Hvala na tolikom interesovanju i vidimo se tamo gde treba – poručili su publici u Srbiji Darko Rundek, violinistkinja Isabel Katala i multiinstrumentalista Dušan Duco Vranić, najavljujući da će na turneji “ispreplesti novi album sa starim stvarima koje se uklapaju u duh Mostova”.
IZVOR: www.novosti.rs T
Najnovije vijesti
-
GLAVNE TEME
FUCHSOV „VODIČ“ JE TRULI KUPUS I VLADA SE TREBA ISPRIČATI PROZVANIMA
-
INFO BIRO
STANIŠIĆ TRČI 35,9 km/h
-
GLAVNE TEME
POTPUNI IZOSTANAK EMPATIJE, NIKAD NISU ORGANIZIRALI HUMANITARNU PRIREDBU ZA RATNE STRADALNIKE
-
PRIČA
OD SRCA SRCU PREMA BRANITELJIMA PODRAVKA SE NIJE PONIJELA
-
GLAVNE TEME
PAVKOVIĆ: PUPOVAC JE NAJZAŠTIČENIJI I NAJIZDAŠNIJE FINANCIRANI POLITIČAR
-
GLAVNE TEME
BURAN PRED ŽIVOT MOJE PJESME „VUČIĆU, KUČIĆU“
