
Turistička zajednica Općine Dobrinj i Općina Dobrinj na otoku Krku organiziraju u subotu 5. prosinca 2015. godine „IV. Dan otvorenih vrata obiteljskog smještaja Općine Dobrinj“. Cilj ove prezentacije uspješnih domaćinstava koja pružaju usluge smještaja je asistencija i pomoć svima zainteresiranima da u neposrednom kontaktu dođu do najvažnijih informacija o mogućnostima unapređenja poslovanja.
U popodnevnim satima domaćini će zajedno sa svojim partnerima počastiti sve goste kavom i malim domjenkom u konobi „Mala sten“ u Čižićima. Tom će prigodom načelnik Općine Dobrinj Neven Komadina pozdraviti nazočne s kratkim osvrtom na turizam na području Općine Dobrinj.
Nakon toga će Srđan Hulak održati kraće predavanje na temu „Važnost fotografije u turizmu“, a poslije njega Boris Latinović reći će par riječi o novom sustavu za prijavu i odjavu gostiju pod imenom „e-visitor“.T
Najnovije vijesti
-
INFO BIRO
ŠPANJOLSAKA – HRVATSKA U SEVILLI
-
INFO BIRO
AMERIKA OBAVIJESTILA IZRAEL O POJAČANIM NAPADIMA NA IRAN
-
PRISJEĆANJE
U DOMOVINSKOM RATU IPD SLUŽBA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE BRIGADE BILA JE NAJAGILNIJA
-
GLAVNE TEME
BOT SLUŽBA RADI PREKOVREMENO
-
AKTUALNI KOMENTAR
PAVKOVIĆ: IZA MOŽEMO! ĆE OSTATI PJENA OD SAPUNICE
-
GLAVNE TEME
NAGRADU KNJIŽEVNOST U NOVINARSTVU DOBILA JE MARIJANA DOKOZA, „DONAT“ ZA ŽIVOTNO DJELO MARKICI PERIĆU
