U povodu osvojenog Svjetskog kupa u dvojcu na pariće, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je čestitku Martinu i Valentu Sinkoviću:
U ime Grada Zagreba i osobno, čestitam vam na veličanstvenoj pobjedi na Svjetskom kupu u Luzernu!
Osvajanjem zlatne medalje na Crvenom jezeru potvrdili ste nedodirljivost u vašoj disciplini i odnijeli ukupnu pobjedu u natjecanju. Dvije pobjede u dva natjecanja Svjetskog kupa nije lako ostvariti, a pobijediti na ovako dominantan način doista je impresivno. Ovakav uspjeh potvrda je požrtvovnosti, upornosti, timskog rada, mukotrpnog usavršavanja vještine i služi kao dobar primjer mladim sportašima.
Želim vam još mnogo uspjeha i sreće u budućim nastupima i radujem se novim pobjedama hrvatskog dvojca na pariće.T
Najnovije vijesti
-
INFO BIRO
NOVA NAVIJAČKA PJESMA „POBJEDA U VENAMA“
-
INFO BIRO
VEČERI NA GRIČU
-
INFO BIRO
„KAKO JE POČEO RAT NA MOM OTOKU“ ZATVARA PULU
-
AKTUALNI KOMENTAR
AKO UKRADETE MILIJUNE DOBIT ĆETE MEDIJSKI PROSTOR I MIRNU STAROST
-
PISMO
OČITOVANJE O NEUTEMELJENOM POVEZIVANJU MOJEGA RADA S PORICANJEM HOLOKAUSTA
-
AKTUALNI KOMENTAR
RASPRAVE O ŽELJKU KOMŠIĆU BIT ĆE SVE GLASNIJE

