Svečano potpisivanje Sporazuma o financiranju između Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije te HAMAG-BICRO-a, za provedbu financijskih instrumenata u okviru Operativnog programa „Konkurentnost i kohezija“ 2014. – 2020., koje će se održati 30. lipnja 2016. u Zagrebu, Sheraton Zagreb Hotel, ulica kneza Borne 2, s početkom u 10,30 sati.
Potpisivanjem Sporazuma o financiranju aktiviraju se financijski instrumenti namijenjeni prvenstveno malim i srednjim poduzetnicima, koje će provoditi HAMAG-BICRO. Iz financijskih instrumenata poduzetnicima će biti na raspolaganju zajmovi po kamatama nižim od uobičajenih kredita komercijalnih banaka te će moći ostvariti povoljnija jamstva.
Sudionici svečanog potpisivanja:
Tomislav Tolušić, ministar regionalnoga razvoja i fondova Europske unije
Darko Horvat, ministar poduzetništva i obrta
Vjeran Vrbanec, predsjednik Uprave HAMAG-BICRO-a. T

2 komentara
Uskoči u raspravuNudimo kredite od $ 5000 do $ 1.000.000. Uz punu pravnu dokumentaciju o financiranju, kao i odobravanje i licenciranje akreditiranih sredstava klijentima u roku od 3-5 radnih dana.
Teški zajmovi,
Osobni zajmovi,
Poslovni krediti
Zajam za zajednički pothvat
Studentski kredit,
kredit za automobil,
Građevinski krediti,
premošćivanje kredita,
Osobni zajmovi,
Hipotekarni krediti, E.T.C
Ljubazno nas kontaktirajte na: [email protected]
Jeste li u potrazi za kredit? vi ste na pravo mjesto za svoj kredit rješenja upravo ovdje! Global Finance Limited davati kredite tvrtkama i pojedincima na niske i pristupačne kamatnu stopu od 2%. kontaktirajte nas na e-mail putem ([email protected])
Application Data
1) Puno ime:
2) Država:
3) Adresa:
4) Država:
5) Spol:
6) Bračni status:
7) Zanimanje:
8) Broj telefona:
9) Trenutni položaj u mjestu rada:
10) Mjesečni prihod:
11) Iznos kredita je potrebno:
12) trajanje kredita:
13) Namjena kredita:
14) Religija:
15) Jeste li primijenjena prije:
16) Datum rođenja:
Hvala.