U povodu odlaska u misiju u Santa Cruz u Boliviji, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić primio je, u srijedu 13. siječnja, u Gradskoj upravi fra Ivicu Vrbića, franjevca kapucina, koji je u Župi svetog Leopolda Mandića u zagrebačkom naselju Dubrava obnašao dužnost đakona, župnog vikara i upravitelja Župe.
Zagrebački gradonačelnik čestitao je gostu na preuzimanju misijskoga križa te mu zaželio sreću i uspjeh na novoj zahtjevnoj dužnosti. Na oproštajnom susretu fra Vrbić je zahvalio gradonačelniku i Gradu na dugogodišnjoj uspješnoj suradnji i prijateljstvu pod zaštitom sv. Leopolda Mandića.T
Najnovije vijesti
-
INFO BIRO
FIFA SE ISPRIČALA HRVATSKOJ
-
GLAVNE TEME
PEČARIĆ: DR. SLOBODAN LANG
-
INFO BIRO
AKO PROĐE HRVATSKA IDE NA PORTUGAL I ŠPANJOLSKU
-
GLAVNE TEME
ŠERBEDŽIJA NA BRIJUNIMA NIJE KAZALIŠNO NEGO MORALNO PITANJE
-
INFO BIRO
KROATOFOBIJA OKO DOMA BANA JELAČIĆA
-
ZAGREB
OTVARANJE NOVE SEZONE CIKLUSA “LISINSKI SUBOTOM“

