![]()
U povodu osvajanje zlatne medalje na Svjetskom veteranskom prvenstvu u Ateni, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je čestitku svjetskom prvaku Zdravku Pekeču, članu zagrebačkog hrvačkog kluba Lika. U brzojavu, između ostaloga, stoji:
U ime Grada Zagreba i svoje osobno, iskreno ti čestitam na odličnom nastupu i osvajanju nove medalje u Ateni. Iznimno nas veseli nastavak sjajnih rezultata, a posebno ovaj kojim si svojoj impresivnoj kolekciji pridodao još jedno odličje.
Želim ti još puno sreće i uspjeha u daljnjoj karijeri i još mnogo postolja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Sretno!T
Najnovije vijesti
-
AKTUALNI KOMENTAR
PAVKOVIĆ: PUPOVAC JE NAJZAŠTIČENIJI I NAJIZDAŠNIJE FINANCIRANI POLITIČAR
-
GLAVNE TEME
BURAN PRED ŽIVOT MOJE PJESME „VUČIĆU, KUČIĆU“
-
AKTUALNI KOMENTAR
BRANILI SU UDBAŠE, A SADA GENERALI MUDRO ŠUTE
-
INFO BIRO
NIJE SARAJEVO NEGO ZAGREB
-
GLAVNE TEME
PAVKOVIĆ: ČETNIKU DEŽULOVIĆU NE SMIJEŠ REĆI ČETNIK, DRAKONSKIM KAZNAMA ŽELE NAM ZAČEPITI USTA
-
GLAVNE TEME
KONTROLOR U HAC-u RADIO SVOJ POSAO PA DOBIO OTKAZ I IZMANIPULIRAN JE NA SUDU
