U subotu, 19. listopada, stand up komičar Marko Dejanović je u Velikom Lisinskom proslavio deset godina svoje komičarske karijere. Organizaciju događaja na sebe je preuzeo Aquaris records.
Odabir prostora je u ovome trenutku bio preambiciozno zamišljen, pa ovaj komičar nezasluženo nije uspio ono što je nekim njegovim kolegama, prisutnijima na malim ekranima, polazilo za rukom, ali programski gledana glavna zvijezda večeri je u svome izrazu bila odlična.
Odlučno je izašao na veliku pozornicu i do zadnjeg trena nasmijavao je publiku. Smijeh do suza, zamalo pa iza svake rečenice publika se smijala ili smiješila. Marko Dejanović, inače rođen u Banjoj Luci, trenutno je najduhovitiji domaći komičar.
Bravo! T

1 Comment so far
Uskoči u raspravuOdlične informacije za sve ove godine, ove godine nitko nije zaostavljen. Ako bi vas moglo zanimati da se zovem Slavica Kovačević, živim u Zagrebu, Hrvatska i iskusila sam i dobre i loše zajmodavce, pa ako ste u istim financijskim problemima, savjetujem vam da se obratite ovom Bogu poslanom čovjeku koji će vam pomoći da lako dobijete kredit i također će vam dati neke financijske savjete o tome kako postati financijski stabilan. Znam da postoji mnogo različitih svjedočanstava, a ja sam se također zadovoljio nekim sranjima, ako imate obitelj i želite da oni cijene vaš trud kako biste mogli dobiti lijepu proslavu, ovo je prava prilika za vas.
AKO I VI TREBATE FINANCIJSKI SAVJET I POMOĆ, OVO JE PRAVI VRIJEME DA MU SE OBRATITE ZA POMOĆ. MOŽETE NAUČITI KAKO INVESTIRATI ONLINE I ZAHTJEVITI ZA KREDIT UZ KAMATNU STOPU OD 3%. KONTAKTIRAJTE IH PUTEM TVRTKE WHATSAPP: +385915608706 Email: [email protected]
Moj osobni email za potvrdu.
{[email protected]}