5.SAVSKI POLUMARATON OSVOJILI LIVAKOVIĆ I RAJČEVIĆ

5.SAVSKI POLUMARATON OSVOJILI LIVAKOVIĆ I RAJČEVIĆ

11/03/2013

savskimaraton

U nedjelju, 10. ožujka, u 11,00 sati, na Savskom nasipu ispred Boćarskog doma, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić otvorio je  5. savski polumaraton.

Organizator polumaratona je Atletski klub Sljeme, a na ovogodišnjem polumaratonu sudjelovalo je oko 300 trkača iz Hrvatske, Slovenije, BiH, te nekoliko natjecatelja iz Italije.

U muškoj konkrenciji pobjednik je Edo Rajčević iz AK Marataonjare, a u ženskoj Josipa Livaković iz AK Agram iz Zagreba.

Po istim nazivom Savski polumaraton održava se i natjecanje u Beogradu i također natjecatelji trče uz savski nasip. T