22. travnja, 2014.

620 400 1349265964vatreni Custom

Donosimo pregled nastupa naših nogometaša ovog vikenda. U prvoj skupini su igrači koji potječu iz Dalmacije što uključuje i reprezentativce iz Dalmacije, dok su u drugoj reprezentativci iz ostalih krajeva Hrvatske.

Stipe Pletikosa (Rostov): Njegova momčad danas igra u gostima kod Novogoroda
Luka Modrić (Real Madrid): Njegova momčad nije igrala prvenstvenu utakmicu ovaj vikend
Darijo Srna (Shaktar): Odigrao cijelu utakmicu u kojoj je njegova momčad s 2:1 pobijedila Metalurga kod kuće, asistirao Adrianu za gol u 62. minuti, dobio žuti karton
Ivan Strinić (Dnipro): Zamijenjen u 68. minuti susreta u kojem je njegova ekipa s 1:0 poražena u gostima kod Odesse, dobio žuti karton
Nikola Kalinić (Dnipro): Ušao s klupe u 34. minuti u porazu od Odesse
Ante Rebić (Fiorentina): Nije bio u kadru za susret u kojem je njegova momčad s 1:0 poražena od Rome kod kuće
Marko Livaja (Atalanta): Igrao do 52. minute kada je zamijenjen u 2:1 porazu od Verone kod kuće, dobio žuti karton
Danijel Subašić (Monaco): Branio cijelu utakmicu u kojoj je njegova ekipa s 1:0 svladala Nicu kod kuće
Josip Radošević (Napoli): S klupe odgledao 1:1 remi svoje momčadi u gostima kod Udinesea
Ivan Perišić (Wolfsburg): Odigrao svih 90 minuta u gostujućoj 3:1 pobjedi protiv HSV-a, zabio prvi gol za svoju momčad već u 2. minuti susreta
Šime Vrsaljko (Genoa): Nije ulazio s klupe, njegova momčad poražena je s 2:1 od Cagliarija kod kuće
Mirko Oremuš (Hapoel Acre): Zamijenjen u 82. minuti susreta u kojem je njegova momčad s 1:0 poražena u gostima kod Ashdoda, dobio žuti karton
Ivan Santini (Kortrijk): Odigrao svih 90 minuta u 2:1 porazu u gostima kod Mechelena, drugo kolo za redom se upisao u strijelce s bijele točke, dogodilo se to u 49. minuti susreta
Stipe Perica (NAC Breda): Nisu igrali ovog vikenda, sljedeća utakmica je tek u nedjelju
Tonći Kukoč (Brescia): Nije bio u kadru u 3:1 porazu od Padove kod kuće
Ante Vukušić (Lausanne): Ušao u 91. minuti utakmice u kojoj je njegova momčad odigrala 0:0 kod St. Gallena
Ante Kulušić: (Genclerbirligi): Odigrao svih 90 minuta u pobjedi od 1:0 u gostima kod Gaziantepspora, dobio žuti karton
Kaja Rogulj (Austrija Beč): Nije bio u kadru u 3:1 pobjedi protiv Wolfsbergera kod kuće
Marin Tomasov (1860 Munchen): Nakon dugo vremena se našao u kadru, a zatim je dobio i nekoliko minuta nakon što je ušao u igru u 88. minuti susreta u kojem je njegova momčad kod kuće slavila protiv Bielfelda s 2:1
Tonći Mujan (Deportivo B): I dalje ne igra zbog ozljede ramena
Goran Blažević (Levski Sofia): Njegova momčad danas igra protiv CSKA Sofije
Antonio Asanović (Dinamo Bukurešt): Nije bio u kadru za susret protiv Astre u kojem je njegova momčad kod kuće slavila rezultatom 2:0
Mario Tičinović (Nordsjaelland): Danas igraju u gostima kod Sonderjyskea
Ivan Runje (Nordsjaelland): Danas igraju u gostima kod Sonderjyskea
Igor Bubnjić (Udinese): Nije ulazio s klupe u 1:1 remiju s Napolijem kod kuće
Ivan Lendrić (Kapfenberg): Njegova momčad danas igra protiv Mattersburga
Ante Roguljić (Liefering): Igraju tek u utorak protiv Austrije Lustenau
Duje Ćaleta-Car (Pasching): Odigrao svih 90 minuta u pobjedi svoje momčadi od 6:1 nad Villachom
Lovro Šindik (Babelsberg): Danas igraju protiv Plauena
Ivan Lovrić (Honved): Odigrao svih 90 minuta u 2-0 porazu od Ferencvarosa kod kuće, dobio žuti karton
Antonio Radošević (Locarno): Igrao do 89. minute u 1:1 remiju s Vaduzom kod kuće

Hrvatski reprezentativci:
Nikica Jelavić (Hull): Igrao do 70. minute kada je zamijenjen u 3:0 porazu od Arsenala kod kuće
Ivan Rakitić (Sevilla): Igrao do 78. minute utakmice u kojoj je njegova ekipa s 4:0 svladala Granadu kod kuće
Niko Kranjčar (Queens Park Rangers): Zamijenjen u 82. minuti susreta u kojem je njegova momčad s 1:0 poražena na gostovanju kod Leicestera, dobio žuti karton
Hrvoje Milić (Rostov): Danas igraju u gostima kod Novogoroda

Dejan Lovren (Southampton): Odigrao svih 90 minuta u remiju bez golova s Aston Villom u gostima, dobio žuti karton
Vedran Ćorluka (Lokomotiv Moskva): Odigrao svih 90 minuta u 2:1 pobjedi protiv Tereka kod kuće, dobio žuti karton
Mateo Kovačić (Inter): Odigrao svih 90 minuta u gostujućoj 2:0 pobjedi protiv Parme
Danijel Pranjić (Panathinaikos): Njegova momčad igra tek u subotu protiv PAOK-a
Gordon Schildenfeld (Panathinaikos): U subotu igraju protiv PAOK-a
Ivica Olić (Wolfsburg): Još jedna briljantna partija u gostujućoj 3:1 pobjedi protiv HSV-a, najprije asistirao de Bruyneu u 42. minuti, zatim i sam zabio u 49. minuti,  zamijenjen u 87. minuti susreta
Mario Mandžukić (Bayern): Ušao s klupe u 73. minuti gostujućeg dvoboja s Braunschweigom, zabio gol u 86. minuti, a njegova momčad slavila je na koncu s 2:0
Ivo Iličević (HSV): Zabio jedini pogodak za svoju momčad u 58. minuti susreta s Wolfsburgom kod kuće, igrao do 86. minute, njegova ekipa poražena je s 3:1
Eduardo (Shaktar): Ušao s klupe u 72. minuti u 2:1 pobjedi protiv Metalurga kod kuće