HRVATSKI GRAĐANSKI CENTAR NAPRAVIO SNJEŠKA ZA BRODSKU DJECU

HRVATSKI GRAĐANSKI CENTAR NAPRAVIO SNJEŠKA ZA BRODSKU DJECU

10/12/2012

Snješko u Slavonskom B

U naselju Mikrorajon (uz Glogovicu) Matej Šišmanović i Jadranko Lovaković iz Hrvatskog Građanskog Centra izgradili su velikog Snješka za svu djecu Slavonskog Broda.

“Izgubio se onaj doživljaj gradnje snješka, a djeca sada ostaju u svojim kućama za računalom na zimu. Nema one zimske aktivnosti kada su se djeca družila, ovo je prilika da se izađe van napravi nekoliko slika s Snješkom”-poručio je Matej Šišmanović, tajnik Hrvatskog građanskog centra Brodsko-posavske županije.