5000 GLEDATELJA NA FINALU TURNIRA “ČETIRI KAFIĆA”

27. prosinca, 2014.

1000 Custom

Kauri je pobjednik 13. izdanja revijalno-humanitarnog turnira “Četiri kafića – Memorijal Dino Petrinović”. Branitelj prošlogodišnjeg naslova je najprije s 2:1 “preokrenuo” Tropic, pa potom u finalu “petardom” svladao Temperu za titulu turnira koji je odavno prerastao granice Splita.

Mega-popularni turnir na Gripama je pratilo preko 5000 gledatelja!

FINALE: Kauri – Tempera 5:2

U finalu turnira igraju Kauri i Tempera, a kao i svake godine, sredstva prikupljena od ulaznica donirat će se centru “Mir” u Rudinama, uz dodatak kako će dio pripasti i slijepom pastiru s osmero djece, Mati Zoki iz Dugobaba

GOL! Kauri – Tempera 1:0, Božinović je u 15. minuti lijepo ljevicom pogodio donji lijevi kut Radoševićevih vrata

GOL! Kauri – Tempera 1:1, 17. minuta

U poluvremenu je publiku zabavljala Ava Karabatić koja je nakon otpjevane pjesme,  pokušavala Andriji Vukoviću zabiti gol. Publika je to dočekala sa smijehom, uspjela je Ava nakon početnih salvi zvižduka pobrati i pljesak.

GOL! Kauri – Tempera 2:1, Jelovčić je u 22. minuti branitelja naslova ponovno vratio u prednost

GOL! Kauri – Tempera 3:1, Jelovčić je 26. minuti svojim drugim pogotkom Kauri doveo na prag pobjede

GOL! Kauri – Tempera 3:2, Prce kao da nas je čuo i odmah u idućem napadu zabio za smanjenje

GOL! Kauri – Tempera 4:2, Kvesić je Radoševićevu mrežu zatresao osam minuta prije kraja susreta

GOL Kauri – Tempera 5:2, kraj je susreta. Kauri je uspio obraniti prošlogodišnji naslov!

Najbolji strijelac – Tonći Kukoč (Tempera)

Najbolji vratar – Andrija Vuković (Kauri)