VELIKI USPJEH U TURSKOJ

7. veljače, 2019.

Dvoje Čigrinih predstavnika u sklopu taekwondo reprezentacije Hrvatske nastupilo je na 8. Svjetskom para taekwondo prvenstvu koje se održalo u Turskoj, Antalyji u Turskoj. Senada Halilčević postala je svjetska prvakinja u para taekwondou. Motoričke teškoće  nisu je spriječile da osvoji čak dvije svjetske medalje. Okitila se zlatom i titulom svjetske prvakinje u kategoriji P32, dok se u kategoriji P34 osvojila broncu.

Domagoj Vujčić uz sjajan nastup izborio je brončanu medalju u kategoriji P32. Medalje brončanog sjaja osvojili su još Mario Komorčec i Biserka Sambol čime je Hrvatska para taekwondo reprezentacija izborila drugo mjesto u ekipnom plasmanu reprezentacija.

Čigrine predstavnike na svjetskom prvenstvu pratio je trener Danijel Bursać, dr.med. koji je ujedno i medicinski i tehnički para klasifikator.

Sjajan uspjeh za Hrvatski para taekwondo sport koji ispisuje povijest i obećava daljnji razvoj i napredak. T